O mnie, muzyce i… warsztatach

Cześć!

Bardzo cieszę się, że tu jesteś! Znaczy to, że prawdopodobnie musiałeś/ musiałaś jakoś usłyszeć o mojej muzyce…

Jestem wokalistą i kompozytorem, któremu muzyka dosłownie „uratowała” życie. Po wielu zakrętach życiowych i załamaniach dnia codziennego, dziś jest moim najważniejszym źródłem motywacji i radości, którym dzielę się ze światem. Zapraszam Cię do świata moich dźwięków!

W moich utworach odnaleźć można zarówno sentymentalne i emocjonalne kawałki, jak również współczesne, popowe brzmienia wyprodukowane przez m.in. Michała Kusha, Dominica Buczkowskiego/ Patryka Kumora, Jana Smoczyńskiego, Michała Wasilewskiego, czy Przemka Puka, a współtworzone przez m.in. Patrycję Kosiarkiewicz, Wojtka Byrskiego czy Mimi Wydrzyńską z Linii Nocnej. Nic te nazwiska Ci nie mówią?…. Producenci i songwriterzy, z którymi pracowałem tworzą dla takich artystów jak Daria Zawiałow, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Kayah, Bednarek, Baranovsky, Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Doda, Dawid Kwiatkowski, Ira, Lady Pank, Bracia… Bardzo jestem wdzięczny, że zgodzili się i współpracować ze mną… debiutantem.

Moją misją jest przekazywanie wartości, jaką niesie ze sobą przebywanie z muzyką i wśród muzyki, a także poruszanie różnych problemów związanych z emocjami.

Moją wiedzą i doświadczeniem dzielę się z uczestnikami podczas autorskich warsztatów oraz prowadzonej muzykoterapii. Już niedługo ukażą się moje 2 płyty: „W poszukiwaniu siebie” oraz „Muzykoterapia”. Na spełnienie tego marzenia czekałem od napisania pierwszej piosenki, czyli przez 16 lat mimo różnych przeciwności losu.

Poza tym sporo podróżuję, piszę artykuły i teksty, analizuję dane i piosenki, kształcę się jako psychoterapeuta i dziennikarz muzyczny.